Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Stary Szwarocin - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Topolowa

Paprotnia(Stary Szwarocin + 21 km)

1 450 000 zł202 m² 7 178,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Do sprzedania budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni około 200 m2 zlokalizowany w miejscowości Paprotnia, gmina Teresin przy ulicy Topolowej. Rok budowy 2000. Pięknie utrzymany ogród na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Altanka

Altanka(Stary Szwarocin + 9 km)

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, w pełni wyposażony dom rekreacyjny - całoroczny o powierzchni 57 m, położony w malowniczej miejscowości Altanka, zaledwie kilka minut od Sochaczewa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 552 zł40,27 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży przedstawia I etap nowoczesnych mieszkań na prestiżowym Osiedlu Kochanowskiego. Lokalizacja: ul. Jana Kochanowskiego, sochaczew ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zielkowice

Zielkowice(Stary Szwarocin + 18 km)

2 500 000 zł438 m² 5 707,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 994 m²

Nieruchomość komercyjno-mieszkaniowa - zielkowice / łowicz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowo-produkcyjnym , zlokalizowana w Zielkowiach tuż obok Łowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

432 000 zł51,20 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w Sochaczewie przy ul. Fabrycznej (boryszew) doskonała oferta na własne potrzeby i inwestycję! Opis nieruchomości: powierzchnia: 51,20 m Piętro: 3 z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wola Pasikońska

Wola Pasikońska(Stary Szwarocin + 20 km)

1 261 020 zł22 696 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| działka o powierzchni 21017m2 złożona z 6 działek o powierzchni 3000m2 i 1 działki 0 powierzchni 3017m2. Oddalona o 10km od Sochaczewa oraz około 50km od Warszawy. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Nowe Mistrzewice

Nowe Mistrzewice(Stary Szwarocin + 13 km)

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom na sprzedaż Nowe Mistrzewice, gm. Młodzieszyn | 3700 m działki | 450 000 zł Silver Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę dla osób, które marzą o własnym miejscu wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł878 m² 1 366,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

AD Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: hala magazynowo-produkcyjna Powierzchnia budynku: 877,97 m Powierzchnia działki: 2 830 m Rodzaj nieruchomości: obiekt magazynowo-produkcyjny Forma.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Oferta sprzedaży mieszkania w Sochaczewie przy ul. Warszawskiej Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużego mieszkania położonego na 1. piętrze w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 056 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 27056 m2. Na działce znajdują się dwa budynki gospodarcze, drewniana stodoła oraz niewielki domek drewniany o powierzchni 32m2. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Stary Szwarocin

Stary Szwarocin,mazowieckie

569 000 zł133 m² 4 278,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu poza miastem w miejscowości Stary Szwarocin, w gminie Rybno, powiecie Sochaczewski, województwie mazowieckim. Oprócz domu mieszkalnego.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij